25/09/2020

  Superbrands dla Fit&Easy!

  Fit&Easy z Oskarem marketingu!

  Marka Fit & Easy została zwycięzcą w kategorii mixów sałat w prestiżowym konkursie Superbrands.
  Jest to wyjątkowe, podwójne wyróżnienie: wyraz uznania Konsumentów i Ekspertów Rady Marek.
  Podczas Gali Finałowej 9 września 2020 r. Statuetki oraz Albumy Superbrands odebrali przedstawiciele 39 marek konsumenckich i biznesowych.
  W trakcie Gali miała miejsce premiera wyjątkowego Albumu Superbrands obfitującego w historie sukcesu nagrodzonych marek.
  Patronat honorowy nad Projektem i Galą Superbrands 2020 objął Prezydent m. st. Warszawy.

  Organizacja Superbrands już od 25 lat, aktualnie w blisko 90 krajach, wyłania najsilniejsze marki w poszczególnych państwach. Założeniem konkursu jest wybranie marek, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów.
  Konkurs przebiega dwuetapowo: etap I to badanie konsumenckie, etap II to ocena Rady Marek.
  Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu Godła Superbrands jest Indeks Siły Marki, będący różnicą między wynikiem polecania a odradzania danej marki. Jest on wyliczany na podstawie wyników badania konsumenckiego przeprowadzanego wśród 10 000 respondentów i obejmującego 2000 marek z różnych kategorii.
  Ocenę konsumentów dopełnia głosowanie ekspertów Rady Marek, w której zasiadają wyłącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR; które są autorytetami od wizerunku marki. Wyniki ich obrad i finalnego głosowania w połączeniu z opiniami konsumentów wpływają na końcową ocenę marek i przyznanie Godła Superbrands.