22/03/2022

  Green Factory wspiera Ukrainę

  Green Factory wspiera Ukrainę

  Wojna w Ukrainie jest tragedią humanitarną. Jako firma oraz jako pracownicy współczujemy wszystkim, którzy ucierpieli w jej wyniku. Stojąc w obliczu tragicznych wydarzeń w Ukrainie, jesteśmy wstrząśnięci a jednocześnie bardzo zmobilizowani do pomocy.

  Firma Green Factory podjęła szereg inicjatyw, by wesprzeć ludzi cierpiących z powodu wojny w Ukrainie.

  Co udało nam się osiągnąć?

  – Z myślą o bezpieczeństwie pracowników, pierwsze decyzje dotyczyły wstrzymania naszej działalności operacyjnej w Ukrainie, równocześnie zapewniając stabilność zatrudnienia i dochodów zatrudnionych tam osób.

  – Z funduszy Green Factory oraz ze wsparciem naszych Pracowników, Partnerów biznesowych, Dostawców, Przyjaciół Firmy organizujemy regularnie transporty produktów pierwszej potrzeby. Palety pełne artykułów spożywczych, apteczek, lekarstw, odzieży, produktów dla dzieci, artykułów higienicznych trafiają do organizacji charytatywnych w Ukrainie.

  – Nawiązaliśmy kontakt z Fundacjami organizującymi zbiórki dla Ukrainy, oferując im bezpłatny transport do Lwowa, jeśli tylko będą tego potrzebować.

  – Wspieramy Pracowników z zakładu Green Factory Ukraina, którym udaje się dotrzeć do Polski. Organizujemy im nocleg i pomoc w aklimatyzacji w Polsce.

  W tych trudnych chwilach pozostajemy #SolidarniZUkrainą i nieustannie pomagamy.
  Będziemy dostosowywać nasze działania do zmieniających się potrzeb osób dotkniętych wojną, wierząc, że działania wojenne zostaną w bliskim czasie powstrzymane.