Teatr Gdynia Głowna

19/03/2018

Specjalista do spraw obsługi klienta

Green Factory Logistics
  • Specjalista do spraw obsługi klienta Błonie
  • woj. mazowieckie

Spółka Green Factory Logistics powstała w 2008 r. świadczy usługi w branży FMCG z zachowaniem temperatury kontrolowanej w przedziale od + 2 do +6 ºC w całym łańcuchu logistycznym. Realizuje, dostawy drobnicowe i cało pojazdowe, usługi przeładunków, magazynowania, składowania, konfekcjonowania (oraz inne usługi indywidulanie dostosowane do potrzeb klienta) na ternie Polski dla podmiotów grupy Green Factory oraz dla kontrahentów zewnętrznych.
Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: Błonie Region: mazowieckie Nr referencyjny: OBK-BL-05

Obowiązki / zadania
– budowanie trwałych i partnerskich relacji z Klientem
– zapewnienie kompleksowej obsługi dla przydzielonej grupy Klientów
– zapewnienie satysfakcji Klienta poprzez wysoką jakość świadczonych usług
– dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu
– obsługa narzędzi wspierających proces – CRM, TMS, WMS
– współpraca z działem Handlowym, Transportowym oraz Magazynami

Wymagania
– doświadczenie w obszarze logistyki, handlu, obsługi klienta lub w pokrewnych obszarach
– wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
– wysoka kultura osobista
– kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
– duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy
– umowa o pracę
– stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
– wynagrodzenie adekwatne do stanowiska z systemem premiowym
– niezbędne narzędzia pracy
– możliwość realizowania własnych pomysłów
– bogaty pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres mailowy k.gwozdowicz@greenfactory.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.