Teatr Gdynia Głowna

19/06/2018

Planista produkcji

Zakład Zdunowo
  • Planista produkcji Zakład Zdunowo
  • woj. mazowieckie woj. mazowieckie

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Planista Produkcji
Miejsce pracy: Zdunowo, okolice Płońska
Region: mazowieckie
Zakres obowiązków:
• tworzenie planów produkcyjnych zapewniających terminową realizację zleceń przy optymalnym wykorzystaniu zasobów produkcyjnych
• bieżąca kontrolę realizacji planów produkcyjnych oraz ich uaktualnianie
• optymalizacja planowania produkcji oraz eliminacja strat w procesie
• przygotowywanie i monitorowanie niezbędnych raportów planistycznych oraz analiz produkcyjnych
• ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem zakupów
Oczekujemy:
• minimum 2 letniego doświadczenia w planowaniu produkcji (mile widziana branża spożywcza)
• dobrej znajomość MS Office (szczególnie Excela)
• zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
• interesującą, pełną wyzwań pracę
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia do pracy
• bogaty pakiet socjalny – ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, bony świąteczne

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.