Teatr Gdynia Głowna

19/06/2018

Operator maszyn sortujących

Zakład Zdunowo
  • Operator maszyn sortujących Zakład Zdunowo
  • woj. mazowieckie woj. mazowieckie

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Operator Maszyn Sortujących
Miejsce pracy: Zdunowo, okolice Płońska
Region: mazowieckie
Zakres obowiązków:
• obsługa oraz nadzór nad prawidłową pracą maszyn sortujących
• dostosowanie ustawień parametrów sortowania do jakości surowców
• wykonywanie niezbędnych regulacji oraz programowania maszyn sortujących
• bieżąca kontrola jakości surowców
• monitorowanie ilości odpadów oraz optymalizacja procesu w celu eliminacji strat
Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• dobra organizacja pracy, samodzielność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym szkolenie z obsługi urządzeń sortujących)
• bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy
• bogaty pakiet socjalny – ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, bony świąteczne

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.