Teatr Gdynia Głowna

25/09/2018

Magazynier/pracownik kompletacji

Zakład Niepruszewo
  • Magazynier/pracownik kompletacji Zakład Niepruszewo
  • woj. wielkopolskie woj. wielkopolskie

GREEN FACTORY SP. Z O.O. ODDZIAŁ W NIEPRUSZEWIE
POSZUKUJE KANDYDATÓW/KI NA STANOWISKA:
MAGAZYNIER/PRACOWNIK KOMPLETACJI

TWOJE ZADANIA:
• załadunki/rozładunki samochodów ciężarowych
• przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami
• prawidłowy obrót towaru na magazynie zgodnie z dokumentacją wewnętrzną
• wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji
• obsługa programu magazynowego / skanerów ręcznych
• kontrola stanów magazynowych
• utrzymywanie porządku na powierzonym magazynie

OCZEKIWANY PROFIL:
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie lub przy obsłudze wózków widłowych
• sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność.
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Benefity finansowane przez zakład: pakiet opieki medycznej, możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego, kartę MULTISPORT,
• Współfinansowanie posiłków,
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych m.in. karty przedpłacone,
• Nagrody, premie innowacyjne, wynagrodzenie dodatkowe za polecenie znajomego do pracy w wysokości 650 zł brutto,
• Praca na magazynie w systemie zmianowym (od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu)
• Szkolenia pracowników, w tym uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Opiekę i wsparcie doświadczonych pracowników,

O NAS:
Odwiedź stronę www.green-factory.com , by dowiedzieć się więcej o Green Factory Sp. z o.o. Dołącz do naszego zespołu!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.