Teatr Gdynia Głowna

27/02/2018

Koordynator usług logistycznych

Green Factory Logistics
  • Koordynator usług logistycznych Błonie
  • woj. mazowieckie woj. mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie Klientów
  • zapewnienie satysfakcji Klientów poprzez wysoką jakość świadczonych usług
  • dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu
  • obsługa narzędzi wspierających proces – CRM, TMS, WMS
  • współpraca z działem, Transportowym oraz Magazynami
  • definiowanie, zarządzanie i optymalizacja procesów operacyjnych
  • raportowanie
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze logistyki, handlu, obsługi klienta lub w pokrewnych obszarach
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność podejmowania samodzielnych działań i decyzji w zakresie powierzonych obowiązków
  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • progresywny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • bogaty pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, bony świąteczne

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.