Teatr Gdynia Głowna

19/06/2018

Kontroler jakości

Zakład Zdunowo
  • Kontroler jakości Zakład Zdunowo
  • woj. mazowieckie woj. mazowieckie

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Zdunowo (okolice Płońska)
Region: mazowieckie
Zakres obowiązków:
• prowadzenie bieżącej kontroli jakości surowców i wyrobów gotowych
• rejestrowanie i nadzór nad próbami przechowalniczymi
• monitorowanie warunków przechowywania i jakości magazynowanego towaru
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z kontrolą jakości oraz reklamacjami
• udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
• bieżąca kontrola nad higieną i bezpieczeństwem żywności
• ciągłe doskonalenie systemu kontroli jakości
Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia żywności lub pokrewne
• doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
• znajomość systemów jakości
• dobrej znajomości MS Office
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
• zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy
• bogaty pakiet socjalny – ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, bony świąteczne

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.