Teatr Gdynia Głowna

27/02/2018

Asystent specjalisty ds. transportu

Green Factory Logistics
  • Asystent specjalisty ds. transportu Błonie
  • woj. mazowieckie woj. mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Główne zadania:

  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Kontrola realizacji zaplanowanych zleceń i odbiorów
  • Dbanie o dobre relacje z przewoźnikami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe kierunkowe: logistyka, transport, magazynowanie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (dyspozytor, spedytor)
  • Dobrej znajomości MS Office i biegłej obsługi komputera
  • Znajomość systemu Speed firmy INTERLAN – mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Dużą samodzielność – możliwość realizowania własnych pomysłów

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.