Teatr Gdynia Głowna

Nowości Produktowe

Fit&Easy sałatka z tuńczykiem

 • masa netto 170g

Fit&Easy

Fit&Easy sałatka z tuńczykiem

Świeże, gotowe sałatki Fit&Easy to doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia zdrowy styl życia, smaczne jedzenie i wygodę. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, doskonałe kompozycje smakowe i łatwość przygotowania. Sałatka Fit&Easy z TUŃCZYKIEM to mieszanka sałat Fit&Easy Active z kawałkami tuńczyka, kukurydzą konserwową, chrupiącymi grzankami i pysznym dressingiem nicejskim.

Fit&Easy sałatka z serem mozzarella

 • masa netto 170g

Fit&Easy

Fit&Easy sałatka z serem mozzarella

Świeże, gotowe sałatki Fit&Easy to doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia zdrowy styl życia, smaczne jedzenie i wygodę. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, doskonałe kompozycje smakowe i łatwość przygotowania. Sałatka Fit&Easy z SEREM MOZZARELLA to propozycja dla smakoszy, jej bazą jest mieszanka świeżych sałat Fit&Easy Active, do której dodaliśmy ser mozzarella, suszone pomidory, pyszne grzanki i dressing cezar.

Fit&Easy sałatka grecka

 • masa netto 210g

Fit&Easy

Fit&Easy sałatka grecka

Świeże, gotowe sałatki Fit&Easy to doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia zdrowy styl życia, smaczne jedzenie i wygodę. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, doskonałe kompozycje smakowe i łatwość przygotowania. Sałatka GRECKA Fit&Easy to jedna z najbardziej popularnych sałatek. Zawiera mieszankę świeżych sałat Fit&Easy Active, ser typu śródziemnomorskiego, czarne oliwki, pomidorki koktajlowe, a także ziarna słonecznika i pyszny dressing nicejski.

Fit&Easy sałatka cezar

 • masa netto 190g

Fit&Easy

Fit&Easy sałatka cezar

Świeże, gotowe sałatki Fit&Easy to doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia zdrowy styl życia, smaczne jedzenie i wygodę. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, doskonałe kompozycje smakowe i łatwość przygotowania. W opakowaniu Fit&Easy Cezar znajduje się wszystko, co jest potrzebne do przygotowania tej słynnej sałatki: świeża i chrupiąca sałata rzymska, kawałki grillowanego kurczaka, kostki żółtego sera, pyszne grzanki i delikatny dressing cezar.

Intense mix sałatkowy

 • masa netto 160g

Fit&Easy

Intense

Mix sałatkowy Intense Fit&Easy to wyjątkowe połączenie smaków, który swój charakter zawdzięcza wyrazistej cykorii radicchio. Stanowi doskonały dodatek do dań – wystarczy połączyć z ulubionym sosem i gotowe. Produkt jest umyty i gotowy do spożycia. Smacznego!

Skład: endywia frisee, cykoria radicchio, marchew.

Fit&Easy Romantica

 • masa netto 75g

Fit&Easy

Romantica

Mieszanki sałatkowe Fit&Easy to nowość dla każdego, kto uwielbia zdrowy tryb życia i smaczne jedzenie. To co je wyróżnia, to naturalne składniki, oryginalne kompozycje smakowe i łatwość przygotowania. MIX MŁODYCH LISTKÓW ROMANTICA to doskonała mieszanka delikatnego szpinaku, lekko kwasowych, przyjemnych w smaku liści młodej botwinki i wyrazistej rukoli. Świetnie sprawdzi się, jako baza do sałatek z dodatkiem sezonowych warzyw, jak i samodzielna potrawa. Wystarczy dodać ulubiony dressing lub oliwę z oliwek. Atrakcyjny wygląd zapewnia mieszance kompozycja czerwonych i zielonych liści młodej botwinki. Produkt umyty i gotowy do spożycia.

Fit&Easy Romantica

 • Masa netto 100 g

Fit&Easy

Romantica

Mix młodych listków Romantica Fit&Easy to doskonała mieszanka delikatnego szpinaku, lekko kwaskowych, przyjemnych w smaku liści młodej botwinki i wyrazistej rukoli. Świetnie sprawdzi się jako baza do sałatek z dodatkiem sezonowych warzyw, jak i samodzielna potrawa. Wystarczy dodać ulubiony dressing lub oliwę z oliwek. Atrakcyjny wygląd zapewnia mieszance kompozycja czerwonych i zielonych liści młodej botwinki. Produkt umyty i gotowy do spożycia. Smacznego!
Składniki: szpinak, liście botwinki red chard, liście botwinki bull's blood, rukola
Masa netto: 100 g

Fit&Easy Spaghetti z buraka

 • Masa netto: 300g

Fit&Easy

Fit&Easy Spaghetti z buraka Zobacz więcej

Fit&Easy Spaghetti z marchewki

 • Masa netto: 300g

Fit&Easy

Fit&Easy Spaghetti z marchewki Zobacz więcej

Fit&Easy Tagliatelle z buraka

 • Masa netto: 300g

Fit&Easy

Fit&Easy Tagliatelle z buraka Zobacz więcej

Fit&Easy Tagliatelle z marchewki

 • Masa netto: 300 g

Fit&Easy

Fit&Easy Tagliatelle z marchewki Zobacz więcej