PRACUJ Z NAMI

Green Factory jest solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego.

 

Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu.

Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością  są ludzie.

 

Obecnie zatrudniamy  ok. 700 osób, jednak, biorąc pod uwagę nieustanny rozwój firmy, obecnie poszukujemy pracowników produkcyjnych, magazynowych oraz specjalistów.

 

Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu prosimy o złożenie aplikacji za pomocą formularza przy ofertach pracy lub kontakt telefoniczny:

 

  • Zdunowo tel.  576 010 207 lub 731 444 475
  • Niepruszewo tel. 511 759 539

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

 

Aktualne oferty pracy

2022-09-09

Magazynier

Niepruszewo
2022-09-09

Pracownik Produkcji

Niepruszewo
2022-09-12

Pracownik produkcji

Zdunowo

Zobacz, z jakich etapów składa się nasz proces rekrutacyjny:

Analiza dokumentów
aplikacyjnych

Na tym etapie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Wywiad telefoniczny

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

*
z uwagi na specyfikę naszych procesów rekrutacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Spotkanie rekrutacyjne

Po rozmowie telefonicznej umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie, gdzie weźmiesz udział w rozmowie rekrutacyjnej. Spotkanie może się odbyć indywidualnie lub w grupie, w zależności od rodzaju stanowiska, którego dotyczy rekrutacja.

Decyzja

Na tym etapie podejmujemy decyzję o wyborze kandydata i udzielamy informacji zwrotnej wszystkim osobom uczestniczącym w spotkaniach. Jeśli decyzja o przyjęciu jest pozytywna, kontaktujemy się z kandydatem również po to, aby omówić szczegółowo warunki zatrudnienia.

Adaptacja nowego pracownika w struktury firmy

Zapewniamy dogłębne zapoznanie się z firmą, organizacją pracy i wytycznymi dotyczącymi zakresu obowiązków – przy wsparciu Opiekuna.