Teatr Gdynia Głowna

Green Factory jako Pracodawca.

Green Factory jest solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszych Zespołu. To dlatego w Green Factory pracują osoby z wieloletnim stażem pracy, które są z nami od początku istnienia firmy i które przyczyniły się do jej  budowy i rozwoju. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady,
że największą wartością  są ludzie.

Obecnie zatrudniamy  około  450 osób. Stale jednak umacniamy swój Zespół i poszukujemy najlepszych kandydatów do współpracy. Zależy nam na Pracownikach ceniących sobie rozwój zawodowy i satysfakcję z realizacji powierzonych zadań –  stworzenie warunków ku temu traktujemy jako jeden z naszych priorytetów.

Aktualne oferty pracy

2022-01-13

magazynier

Zdunowo
2022-01-13

Pracownik produkcji

Zdunowo
2022-01-13

Pracownik kompletacji magazynu

Błonie
2022-01-13

kontroler jakości

Zdunowo
2022-01-14

Specjalista ds. kontrolingu

Zdunowo
2022-01-19

Kupiec

Bronisze
2022-01-21

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Warszawa

Zobacz, z jakich etapów składa się nasz proces rekrutacyjny:

Analiza dokumentów
aplikacyjnych

Na tym etapie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Wywiad telefoniczny

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

*
z uwagi na specyfikę naszych procesów rekrutacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Spotkanie rekrutacyjne

Po rozmowie telefonicznej umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie, gdzie weźmiesz udział w rozmowie rekrutacyjnej. Spotkanie może się odbyć indywidualnie lub w grupie, w zależności od rodzaju stanowiska, którego dotyczy rekrutacja.

Decyzja

Na tym etapie podejmujemy decyzję o wyborze kandydata i udzielamy informacji zwrotnej wszystkim osobom uczestniczącym w spotkaniach. Jeśli decyzja o przyjęciu jest pozytywna, kontaktujemy się z kandydatem również po to, aby omówić szczegółowo warunki zatrudnienia.