Teatr Gdynia Głowna

"GREEN FAKTOR" w Green Factory

Jesteśmy otwarci na innowacje i pomysły dotyczące wszystkich wykorzystywanych przez nas grup produktowych. Chętnie poznamy potencjał nowych dostawców oraz pomysły na optymalizacje kosztowe i rozwiązania przyjazne środowisku.

Dzięki wewnętrznej doskonałości operacyjnej i naszym dostawcom uzyskujemy najwyższą jakość produktów i niebywałą sprawność w realizacji potrzeb naszych Klientów. Zostając dostawcą Green Factory dołączacie Państwo do wyjątkowej społeczności.

W każdym obszarze naszej działalności myślimy o zrównoważonym rozwoju, dbałości o środowisko. Mamy na to wpływ w dużej mierze także poprzez odpowiednie planowanie zakupów:

  • elektroniczny obieg dokumentów i przyjmowanie elektronicznych faktur
  • wykorzystywanie łatwych w recyklingu opakowań z jednolitych surowców
  • ustalanie najkorzystniejszych metod dostaw
  • zmniejszanie zużycia surowców przez optymalizację opakowań i nośników transportowych

Informacje dla dostawców i oferentów

Rozwijamy się dynamicznie, wdrażamy innowacje i budujemy synergie. Nasze działania prowadzimy z szacunkiem dla otoczenia i troską o środowisko naturalne. Dlatego u naszych dostawców cenimy jakość, innowacyjność i dotrzymywanie obietnic. Rozwijamy się także dla naszych dostawców i dzięki nim, dlatego otwarcie przedstawiamy nasze potrzeby i oczekiwania wobec dostarczających do nas partnerów.

Bieżące przetargi

Aktualnie nie ma otwartych postępowań przetargowych.

Kalendarz spotkań z oferentami dla grup produktowych

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o zapoznanie się z kalendarzem spotkań z oferentami.  Pozostawiamy także do Państwa dyspozycji ankietę zgłoszeniową oferenta.

Uzupełnioną ankietę proszę odesłać pocztą elektroniczną na adres: zaopatrzenie@green-factory.com